wtorek, 17 czerwca 2014

Michael Angelo Batio : "Urodziłem się mańkutem" - wywiad dla Gitarzysty


MAB Klinika gitarowa VIP z 4 maja
Potocznie mówią o nim MAB - spotkaliśmy się najpierw 1 maja tego roku na Gitarowym Rekordzie Guinnessa we Wrocławiu, a 3 dni później gościł w Bochni i był... gospodarzem Kliniki Gitarowej w sali Lustrzanej MDK-u.
Piotr Lekki z bocheńskiego Kwart Studio w duecie z Michałem Kubickim (Kubicki Entertaiment) kreują kolejne warsztaty, kliniki gitarowe i koncerty światowej sławy gitarzystów i basistów. Wspierają ich zaprzyjaźnieni sponsorzy, a "muzyczną kuchnię" zapewnia firma "MUSIC COOK" Irka Polichta  z Bochni.
Evolution guitar, Yeaaah !
Piotrek Lekki  tak podsumował wspomnianą klinikę VIP: 
"Było światowo i bez kompleksów. Michael to bardzo fajna i barwna postać. Pokazał jak można się bawić graniem rocka bez nadęcia i mieć dystans do siebie. Piękna lekcja dla każdego, niech żałują ci co nie byli. Odwiedzili nas w Bochni fani Batio z Gdyni, Kielc, Tarnobrzegu a nawet ze Słowacji. Bardzo jestem zadowolony - ekskluzywna atmosfera, bardzo dobrze brzmiący koncert co jest zasługą firmy MusicCook i Piotrka Krogulca który to nagłaśniał. Po klinice Batio rozdał autografy, porozmawiał z fanami i pozwolił zainteresowanym zagrać na jego gitarach!"Autograf na koszulce 9. Bocheńskiego Autokaru Gitarzystów

 dla fundacji Auxillium.

Taką koszulkę MAB dostał wraz z całym zestawem autokarowych gadżetów i materiałów promocyjnych  o Bochni
  Zaledwie przed godziną w sieci pojawił się wywiad Michała Kubickiego z Angelo Batio  dla magazynu GitarzystaMichał Anioł jest kontaktowym, przesympatycznym gościem, a przy tym najszybszym gitarzystą świata, który narzucił sobie mocny rygor i wciąż jest w rozjazdach.   
Od lewej: Jakub Strąg i Konrad Piwowarczyk
żartują z Michałem Aniołem Batio