poniedziałek, 21 lipca 2014

Srebro i brąz na PP - trwa dobra passa Bartbass Goodbike DH Team

Progresja teamu jest zauważalna po wczorajszych finałowych zjazdach downhillowych na górze Żar. 
Ania Sojka w znakomitej formie z czasem o 19,48 sekundy za Sonią Skrzypnik na drugim stopniu podium, czyli po naszemu wicemistrzostwo Pucharu Polski !!! Brązowym medalistą w kategorii Junior z licencją PZKol został "Rudy"- Mateusz Rudzewicz.
W oficjalnej kategorii Juniorów (również zawodnicy bez licencji) czwarte miejsce Mateusza Rudzewicza. Trochę dalej, bo na 7. i 8. miejscach uplasowali się Dominik Turek i Konstanty Damian. 
W kategorii Elita DH Team w drugiej dziesiątce: 
14-ty Artur simon, 18-ty Michał Martyka. Łukasz Rajzer podobnie w kategorii Hobby Full na 17. miejscu. Taką samą pozycję zanotował Bartek Szwed w Mastersach. Gratulacje dla zawodników, a zainteresowanym polecam pełne wyniki.


Taka wielka radość Ani i drugie srebro w odstępie zaledwie tygodnia czasu.Mateusz Rudzewicz wskoczył na pudło.
Jest jeszcze druga strona medalu, czyli bezpieczeństwo
zawodników, które kładzie się cieniem na żywieckim Pucharze Polski, gdzie co dziesiąty zawodnik nie wystartował, albo nie dojechał do mety. Sobotnie zabezpieczenie trasy pozostawiało bardzo wiele do życzenia, a dwóch zawodników Bartbass Teamu odniosło poważne kontuzje.  
Fester złamał obojczyk z przemieszczeniem, Novik złamał rękę w przedramieniu (obydwie kości z przemieszczeniem) - takie informacje podaje fanpage grupy. Bartek Szwed zapewnił, że po wizycie w szpitalu chłopaki wszystko jest na dobrej drodze, a chłopaki wracają do zdrowia.
Najbliższe zawody pucharu Polski za niecałe dwa tygodnie w Myślenicach 3 i 4 sierpnia.
By Koder