wtorek, 15 lipca 2014

Młody metal nie rdzewieje 18 lipca BSL

  Dorota Halberda, Stowarzyszenie Kotłownia

BSL na metalowo.

18 lipca w amfiteatrze Uzbornia będą rozbrzmiewać mocne gitarowe dźwięki wydobywane przez młode, bocheńskie zespoły. Na scenie usłyszymy Nuclear Waste i Larix of Death - to ich pierwsze koncerty. Na zakończenie wystąpi grupa Serpent Wings. Piątkowy wieczór rozpoczynamy o godz.19.00 .wstęp wolny - gorąco zapraszamy.

19.00 Nuclear Waste
20.00 Larix of Death
21.00 SERPENT WINGS


Projekt dofinansowany ze środków budżetowych Gminy Miasta Bochnia.
Patroni Medialni: Gazeta Krakowska,
Undergroundowa Stolica Polski, Bochnianin.pl, Nasze Miasto, Moja Bochnia, 
Więcej bieżących informacji na fanpejdżu Bocheńskiej Sceny Letniej: 


NUCLEAR WASTE Foto: Bartosz Bienias
NUCLEAR WASTE 


To powstały we wrześniu 2013 roku zespól grający heavy-metali i trash-metal. 
Wszyscy członkowie zespołu pochodzą z Bochni. Podczas ich pierwszego koncertu gościnnie na wokalu wystąpi Michał Golonka z zaprzyjaźnionego zespołu SalvationPomimo, że są to debiutanci, jednak mają już sceniczne doświadczenie -grali w takich projektach jak Black Hero (2012) i  The Machine Gun
Nuclear Waste 

od lewej (najpierw górny rząd)
  • Mikołaj Cierniak
  • Michał Golonka
  • Konrad Piwowarczyk
  • Jakub Odziomek
  • Jakub Strąg


LARIX of DEATH to nowopowstały bocheński zespół. Jego członkowie twierdzą, że kochają metal i ludzi, którzy go słuchają i tworzą”. Muzyka, w której się poruszają to melodic death metal i trash/death metal.

Larix of Death 4 words

BFMV cover - nagranie z próbyLarix Of Feath:
Perkusja: Adrian Bratek
Bass: Sebastian Bratek 
Gitara: Marcin (Chomik) Daniec
Gitara i wokal: Piotr (Pot) Siwek (ex-Rape Axe)
Wokal: Dastin Szczur 
(ex-Rape Axe)SERPENT WINGS powstał w 2010r. Zespół towrzą muzycy z Krakowa i Bochni a gatunek, w którym się poruszają określają jako melodic death metal. "Od października 2010 do stycznia 2012 zespół zagrał szereg udanych koncertów w znanych krakowskich klubach (Lizard King, Jazz Rock, Kazamaty, Sports Pub), w Nowym Targu (Dudek), Mszanie Dolnej (Czarny Kot) i Rabce Zdroju (Strefa 1).
Zespół wziął również udział w przeglądzie młodych zespołów organizowanym przez sklep muzyczny Rock’n’roll.


Serpent Wings ma na koncie Demo zarejestrowane w kwietniu 2011.Na przełomie lipca i sierpnia 2011 zespół zarejestrował pierwszą płytę pt.: „Depression EP”, która została wydana na początku 2012 roku.
We wrześniu 2012r. odszedł basisto/wokalista Szymon Ziółkowski.Po kilku zmianach personalnych,które nastąpiły w bardzo krótkim czasie (październik listopad) skład ostatecznie się wyklarował. Wokalistą został Maciej Nosal, basistą Szczota. W styczniu 2013 skończone zostało nagrywanie kolejnej EP pt.:"Blood Red Sky". Styczeń 2014 przynosi kolejne zmiany w zespole, dołącza do nas Ania ,która razem z Maćkiem będzie walczyła wokalnie na scenie."


Sklad:
Anna Irena Groo - Vocal
Maciej Nosal - Vocal
Piotr Maślanka – Bass
Wojtek Pietraszek - Guitar
Michał Tatarczuch - Mc Guitar
Jarek Budzyk - DrumsOpracowanie: By Koder