wtorek, 8 lipca 2014

11 lipca strefa bluesa i swingu na BSL odwołanaBARDZO PILNE !!! 
KONCERTY BSL  Z DNIA 
11 LIPCA`14  ZOSTAŁY ODWOŁANE PRZEZ ORGANIZATORÓW. ODBĘDĄ SIĘ W INNYM TERMINIE. PRZEPRASZAMY STOWARZYSZENIE KOTŁOWNIA


Info: Dorota Halberda, Stowarzyszenie Kotłownia"Blues, swing, rock... a może jazz? Dlaczego nie? Piosenki, w których muzyka i oryginalne teksty tworzą niepowtarzalną, przemyślaną wartość, pozostawiając miejsce na spontaniczne, radosne granie." Wszystko to na Bocheńskiej Scenie Letniej podczas najbliższego piątkowego wieczoru z krakowską grupą WORKAHOLIC !! Tuż przed Workaholic wystąpi polsko-amerykańska grupa GREY ZONE AMERICAN BLUES. 


Grey Zone American Blues
to polsko - amerykańska grupa grająca swoje utwory oraz covery amerykańskiego bluesa. Grają na scenach Małopolski od grudnia 2011 roku, dając sobie i fanom dużo radości i energii.

Skład:
Stanley Antoni Czech USA - wokal, gitara, bass, teksty angielskie i oryginalna muzyka 
Marek Wożniak PL - perkusja
Paweł Pałosz PL - gitara solowa
Michał Marzec PL - bass Fender
Radek Kopeć PL/UK - klawisze, gitara

WORKAHOLIC tworzą muzycy wywodzący się z różnych tradycji muzycznych. Inspirując się wzajemnie, sięgają czasem po bardzo odległe style muzyczne, zachowując charakterystyczne, elektryczne brzmienie i rozpoznawalne rozwiązania harmoniczne.
W partiach solowych znaleźć można zarówno typowe dla bluesa frazy, jak i jazzowe "odejście". Sekcja rytmiczna potrafi zabrzmieć rockowo, by za chwilę zamienić się w maszynę do swingu. Dodatkowym atutem zespołu jest spory repertuar, autorskie teksty i bogate brzmienie.
Workaholic "Blues dla Jarka"

Słuchając WORKAHOLICów możecie być też pewni jednego. Muzyka, którąsłyszycie to oryginalne kompozycje zespołu. Tak bardzo krakowskie i tak bardzo światowe..."

Członkowie:
Jan Purchla - wokal, gitara, autor tekstów
Leszek Mierzwa - gitara
Tomasz Pachciarek - piano
Grzegorz Piećko - gitara basowa
Bart Kuraś - bębny, perkusja
Piotr Kosieradzki - skrzypceProjekt Bocheńska Scena Letnia dofinansowany ze środków budżetowych Gminy Miasta Bochnia
Patroni medialni: Gazeta Krakowska, Bochnianin.pl, Gazeta Krakowska, Nasze Miasto, Undergroundowa Stolica Polski, Mojabochnia.pl