piątek, 11 lipca 2014

Punkowy dubel w Kantynie w sobotni wieczór od 21:00
W najbliższą sobotę 12 lipca bedzie energetycznie, punkowo. W dodatku to nie żaden ambaras, żeby dwie kapele zagrały jednego wieczoru. Koncert w Kantynie 2x punk

Niektórzy jeszcze w latach siedemdziesiątych wieszczyli, że Punk is not dead , więc wypada sprawdzić jak dużo dzisiejsza młodzież ma wspólnego z prekursorami tego nurtu  muzycznergo i stylu życia, a wręcz kontrkultury. Czy pokolenie  "No future" odradza się w następnej generacji? Czy ich wzorcami byli: The Ramones, The Velvet Underground, Sex Pistols, Exploited, Clash, Damned, Dead Kennedys , a może bardziej zamerykanizowanej formie punka jak chociażby Green Day ?
Na ile są wierni założeniom punk rocka? Czy ich teksty i muzyka są nieskomplikowane i dosadne? Czy są bliżsi punka, czy mocno hardkorowi?
Jeżeli chcecie znać odpowiedzi na te pytania, to najpierw oglądnijcie sobie przynajmniej ze 3 tytuły dokumentalne, a potem wpadnijcie w sobotni wieczór do Kantyny. 


Klasyczny dokument obejmujący
początki i kolejne fazy punk
rocka w USA i UK

   Seven ages of rock - Blank Generation


     Classic Albums: Sex Pistols 
    Never mind the bollocks 


Czy w kantynie Echo wciąż będzie grało? 

Info nadesłane 
od kapel

Zespół Echo z Dobczyc aktywnie działa na lokalnej scenie rockowej od października 2013r. 
Połączyła nas wspólna pasja, przyjaźń, chęć zaistnienia w świecie muzyki. Na koncertach napełniamy ludzi dawką pozytywnej energii, przekazujemy to co najważniejsze w muzyce - duszę. Nasza działalność nie może skończyć się "dzisiaj'' , mamy nadzieję odbić się "Echem''!


Zespol AnomaliA powstal okolo rok temu w Gdowie.
Inspiruje nas szalenstwo i żywiolowosc punk rocka. Nie wzorujemy się na konkretnych zespołach, lecz gramy to, co mamy w duszy.
Tworzymy zgraną ekipe ,która dobrze czuje sie w swoim gronie nie tylko na probach. Gramy dla funu i dla ludzi. Punk jest naszym stylem zycia


Skład zespołu :
  • Bartłomiej Wawszczyk wokal i gitara
  • Piotr Hebda wokal - wokal
  • Hubert Ciężarek - gitara
  • Kacper Domoń - perkusja
  • Kuba Pluskota - bass