czwartek, 24 lipca 2014

Rock, swing, blues i slajdowisko 25 lipca na BSLinfo: Dorota Halberda, Stow. Kotłownia

Radość grania i spontaniczność to charakterystyczne cechy zespołu WORKAHOLIC, który według wszelkich znaków na niebie zagra na Bocheńskiej Scenie Letniej w najbliższy piątek :)
Podczas ich koncertu zatopimy się w krainie swingu i bluesa choć WORKAHOLicy potrafią zaskoczyć bardzo różnorodnym brzmieniem. Tuż przed nimi wystąpi grupa S.T.O.R.M.
która czerpie inspiracje z rozmaitych odmian muzyki rockowej, a wykonuje wyłącznie autorski materiał.
Po zakończeniu muzycznej części wieczoru rozpocznie się slajdowisko z podróży do Izraela "Couchsurfing - mój globalny dom", który poprowadzi Krzysztof Borowiec - bochnianin, amator podróżnik, autor bloga BezOdbioru.25 lipca, piątek, Bochnia / Amfiteatr Uzbornia
18:30 S.T.O.R.M.

20:00 WORKAHOLIC

21:30 "Couchsurfing - mój globalny dom" – slajdowisko

S.T.O.R.M.
Zespół powstał w marcu 2013 w Krakowie. Jego skład stanowi pięciu przyjaciół, grających (wcześniej i obecnie) w innych zespołach. Wykonywaną muzykę można określić jako mocne gitarowe brzmienie czerpiące z dorobku różnych stylów muzycznych. Zespół wykonuje wyłącznie autorski materiał. W czerwcu bieżącego roku zespół wydał swoją pierwszą płytę EP, na której znalazły się cztery z kilkunastu utworów, które zespół ma aktualnie w swoim repertuarze.


Skład:
  • Tomasz Pluta - wokal
  • Zbigniew Święch - gitara
  • Andrzej Włodarczyk - gitara
  • Artur Bas – gitara basowa
  • Daniel Zięć - perkusja
Więcej o zespole na: http://s-t-o-r-m.com/Krzysztof Borowiec
- Bochnianin, z wykształcenia fizjoterapeuta, terapeuta manualny, pasjonat ciała człowieka, a z zamiłowania amator podróżnik.

Dzięki Couchsurfingowi poznałem wiele osób na różnych kontynentach, których do dziś traktuje jak rodzinę i którzy stając się częścią mojego życia przypominając cudne chwile, świetne przygody i niezapomniane miejsca. Na większość moich wyjazdów wydaje mniej niż wydawałbym na życie tu na miejscu, a sam Couchsurfing stał się dla mnie największą przygodą i odskocznią od codzienności. Jeśli tylko godzina Ci nie straszna a chcesz choć trochu dowiedzieć się więcej o takim sposobie podróżowania to zapraszam na spotkanie, które poprowadzę wraz ze slajdowiskiem oraz
opowieściami z surfowania w Izraelu. Pokaże Wam wyjątkowe zdjęcia, opowiem kilka interesujących historii oraz przedstawię ten prawdziwy Couchsurfing - wielki, globalny dom. "


Zapraszamy także na FB i podróżniczy blog:Więcej informacji, ciekawostek i zdjęć znajdziecie na fanpage'u Bocheńskiej Scenie Letniej:


Projekt Bocheńska Scena Letnia dofinansowany ze środków budżetowych Gminy Miasta Bochnia.